Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
9:00 - 16:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 75,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
QUATRO - nákup na splátky
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Vyberte si dobré pracovné rukavice
12.08.2020

Vyberte si dobré pracovné rukavice

Ak potrebujete pevne držať svoje náradie, zvážte použitie rukavíc so špeciálnym materiálom na dlane. Napríklad, ak často používate kladivo alebo záhradné ručné náradie, rukavice s gumovou rukoväťou poskytnú dodatočnú bezpečnosť.

Jednou z hlavných funkcií väčšiny pracovných rukavíc je zníženie rizika poranenia rúk. Aj keď ste len domáci kutil, vaše ruky môžu byť poranené úlomkami, bodnutím a inými malými nebezpečenstvami. Ľahké rukavice môžu vo väčšine prípadov tieto riziká výrazne znížiť.

Výber pracovných rukavíc pre vaše potreby

Posúdiť aplikáciu, ktorú vykonávajú pracovníci, ktorá zahŕňa materiál, s ktorým sa zaobchádza. V rámci spracovateľského priemyslu existujú doslova nekonečné aplikácie, ktoré pracovníci vykonávajú: Automobilový priemysel, manipulácia so sklom, manipulácia s plechmi, manipulácia s materiálom, manipulácia s malými dielmi, ako sú manipulácia s maticami / skrutkami, oceľové / kovové valcovanie, elektroinštalácia a výroba ťažkých materiálov.

Tu je niekoľko dôvodov, prečo si každá práca vyžaduje iný typ rukavíc

Obratnosť

Zručnosť môže byť zásadným faktorom, ak pracovník manipuluje s malými časťami. To znamená, že na zvýšenie citlivosti a flexibility budete potrebovať materiály s menšou hmotnosťou.

Komfort

Rukavice sa musia mať správnu veľkosť a byť pohodlné. V skutočnosti nebudete vedieť, čo pre vás a vašu aplikáciu najlepšie funguje, až kým si rukavice nevložíte na ruky a nezačnete pracovať.

Uchopenie

Ak je predmet mastný alebo mokrý, mohol by z vášho úchopu ľahko vykĺznuť. Predstavuje to však iný druh nebezpečenstva: pád predmetov, poškodenie zariadenia alebo dokonca zranenie pracovníkov. V takomto prípade sa môžu použiť rukavice s povlakmi na prstoch a dlani, čo zvyšuje schopnosť uchopenia. Pri mastných objektoch sa odporúčajú priedušné povlaky z nitrilovej peny.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Fakturačné údaje

LP NUTRITION s.r.o

J.Kollára 362/1
965 01
Žiar nad Hronom

IČO:51892481

DIČ: 2120831471

IČ DPH: SK2120831471

Osobný odber

Osobný odber objednaného tovaru je možný po telefonickej alebo mailovej dohode na adrese:

SNP 38

96501

Žiar nad Hronom

V prípade otázok náš možete kontaktovať
Logo
Vaše Náradie
9:00 - 16:00
Copyright © 2021 by vasenaradie.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk