Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 60,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Novinky
25.02.2020
HD News Milwaukee
Vážení zákaznici, Radi by sme Vás informovali o novom katalógu Milwaukee HD news ktorý si môžete pozrieť na odkaze nižšie.  HD NEWS MILWAUKEE Q1/202... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Ozónové generátory zlepšujú kvalitu vzduchu
12.01.2021

Ozónové generátory zlepšujú kvalitu vzduchu

Ozónové generátory produkujú ozón. Ozón alebo O3 je molekula vyrobená z troch atómov kyslíka. Tri atómy kyslíka tvoria nestabilný toxický plyn, ktorý je vysoko reaktívny s inými plynmi vo vzduchu. Prízemný ozón je hlavnou zložkou smogu. Ozón v atmosfére, ktorá sa nazýva stratosférický ozón, nás chráni tým, že nás chráni pred škodlivým ultrafialovým (UV) svetlom. Tento ozón je veľmi prospešný pre zdravie.

Generátory ozónu „vyrábajú super kyslík“

 

Čo je generátor ozónu?

Generátor ozónu je čistič vzduchu, ktorý produkuje ozón. Je to schopnosť dezinfikovať. Generátory ozónu sa používajú na čistenie a dezinfekciu miestností od pachov a choroboplodných zárodkov. Používa sa tiež ako čistič vody.

Generátory ozónu používajú na výrobu ozónu rôzne metódy. Medzi metódy vytvárania ozónu na účely čistenia patrí korónová metóda.

Korónová metóda využíva elektrické pole na premenu častí kyslíka na O3. Ozón je oxidant, čo znamená, že rozkladá cieľové materiály.

Jeho použitie na zapáchajúce materiály ich oxiduje a odstraňuje. Po tomto procese sa ozón zmení na kyslík.

Ozón je účinný dezinfekčný prostriedok, pretože na čistenie používa elektrický výboj.

Ozónové generátory pomáhajú zlepšovať kvalitu vnútorného ovzdušia v baroch, reštauráciách, , konferenčných miestnostiach, hotelových izbách, letiskách, verejných miestach, školách, supermarketoch, domoch dôchodcov a podobne.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk