Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po- Pia 9:00 - 16:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 75,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
QUATRO - nákup na splátky
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Kvalitné respirátory FFP3
24.03.2020

Kvalitné respirátory FFP3

Ľudia sú v strehu pri správach o víruse, ktorý sa označuje ako koronavírus, vírus, ktorý sa ľahko šíri z človeka na človeka. Tento vírus pochádza z čínskeho mesta Wu-chan, kde na tento vírus zomrelo viac ako 1 100 ľudí a týmto vírusom bolo chorých viac ako 45 500 ľudí. Toto ochorenie viedlo k zvýšenému používaniu tvárových masiek – rúšok. Ale respirátory pomáhajú chrániť ľudí pred chorobami prenášanými vzduchom, ako je koronavírus a ďalšie vírusy, ktoré sa môžu vyskytovať vo vzduchu, sú účinnejšie.

Čo je maska ​​FFP

Vo vzduchu je veľa nebezpečných častíc – môžu to byť chemikálie, pachy a častice (ako sú alergény, vírusy, baktérie a dokonca aj plesne). Respirátor je jednou z mnohých praktík používaných v súčasnosti na zníženie expozície a rizika prenosu infekčných chorôb prostredníctvom látok znečisťujúcich vzduch - keďže ide o jednu z najpopulárnejších metód infekcie u jednotlivcov.

Ak ste už niekedy používali masku na tvár, možno ste na nich videli kód FFP, čo je to maska ​​FFP? FFP je skratka pre „filtrovanie masky“ a tento typ masky je klasifikovaný ako FFP1, FFP2 alebo FFP3, čo naznačuje, čo a koľko častíc suspendovaného prachu alebo vlákien sa filtruje.

FFP1 FFP2 FFP3

Tri klasifikácie masiek FFP; FFP1, FFP2 a FFP3 obsahujú rôzne možnosti a budú pracovať na filtrovaní určitých znečisťujúcich látok do ovzdušia. Pokiaľ ide o tri klasifikácie masiek FFP, platí pravidlo, že čím vyššie číslo, tým lepšia ochrana - to znamená, že FFP3 ponúkne jednotlivcovi najvyššiu ochranu z troch masiek FFP. Podľa výskumného článku z roku 2015 s názvom Hodnotenie selektívneho hodnotenia veľkosti častíc respiračného respirátora FAB a chirurgických masiek európskych štandardov proti časticiam testovaným s ľudskými subjektmi zistili, že ochranné faktory respirátorov FFP boli 11,5 až 15,9-krát vyššie ako v prípade chirurgických respirátorov. masky.

Respirátor FFP3 poskytuje najvyššiu úroveň ochrany pred tuhými alebo tekutými aerosólmi.  Správne nasadená maska FFP3 chráni aj  pred jemnými toxickými časticami vrátane azbestu, baktérií vírusov.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Fakturačné údaje

LP NUTRITION s.r.o

J.Kollára 362/1
965 01
Žiar nad Hronom

IČO:51892481

DIČ: 2120831471

IČ DPH: SK2120831471

Osobný odber

Osobný odber objednaného tovaru je možný po telefonickej alebo mailovej dohode na adrese:

SNP 38

96501

Žiar nad Hronom

V prípade otázok náš možete kontaktovať
Logo
Vaše Náradie
Po- Pia 9:00 - 16:00
Copyright © 2021 by vasenaradie.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk