Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 60,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Novinky
25.02.2020
HD News Milwaukee
Vážení zákaznici, Radi by sme Vás informovali o novom katalógu Milwaukee HD news ktorý si môžete pozrieť na odkaze nižšie.  HD NEWS MILWAUKEE Q1/202... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Kvalitné respirátory FFP3

Kvalitné respirátory FFP3

Ľudia sú v strehu pri správach o víruse, ktorý sa označuje ako koronavírus, vírus, ktorý sa ľahko šíri z človeka na človeka. Tento vírus pochádza z čínskeho mesta Wu-chan, kde na tento vírus zomrelo viac ako 1 100 ľudí a týmto vírusom bolo chorých viac ako 45 500 ľudí. Toto ochorenie viedlo k zvýšenému používaniu tvárových masiek – rúšok. Ale respirátory pomáhajú chrániť ľudí pred chorobami prenášanými vzduchom, ako je koronavírus a ďalšie vírusy, ktoré sa môžu vyskytovať vo vzduchu, sú účinnejšie.

Čo je maska ​​FFP

Vo vzduchu je veľa nebezpečných častíc – môžu to byť chemikálie, pachy a častice (ako sú alergény, vírusy, baktérie a dokonca aj plesne). Respirátor je jednou z mnohých praktík používaných v súčasnosti na zníženie expozície a rizika prenosu infekčných chorôb prostredníctvom látok znečisťujúcich vzduch - keďže ide o jednu z najpopulárnejších metód infekcie u jednotlivcov.

Ak ste už niekedy používali masku na tvár, možno ste na nich videli kód FFP, čo je to maska ​​FFP? FFP je skratka pre „filtrovanie masky“ a tento typ masky je klasifikovaný ako FFP1, FFP2 alebo FFP3, čo naznačuje, čo a koľko častíc suspendovaného prachu alebo vlákien sa filtruje.

FFP1 FFP2 FFP3

Tri klasifikácie masiek FFP; FFP1, FFP2 a FFP3 obsahujú rôzne možnosti a budú pracovať na filtrovaní určitých znečisťujúcich látok do ovzdušia. Pokiaľ ide o tri klasifikácie masiek FFP, platí pravidlo, že čím vyššie číslo, tým lepšia ochrana - to znamená, že FFP3 ponúkne jednotlivcovi najvyššiu ochranu z troch masiek FFP. Podľa výskumného článku z roku 2015 s názvom Hodnotenie selektívneho hodnotenia veľkosti častíc respiračného respirátora FAB a chirurgických masiek európskych štandardov proti časticiam testovaným s ľudskými subjektmi zistili, že ochranné faktory respirátorov FFP boli 11,5 až 15,9-krát vyššie ako v prípade chirurgických respirátorov. masky.

Respirátor FFP3 poskytuje najvyššiu úroveň ochrany pred tuhými alebo tekutými aerosólmi.  Správne nasadená maska FFP3 chráni aj  pred jemnými toxickými časticami vrátane azbestu, baktérií vírusov.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk